Please select your page

ÇİFTLİKTEN ÇATALA KAN ANALİZ LABARATUARIMIZI KURUYORUZ

Erzincan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğimiz Erzincan ve çevre illere hizmet verecek olan Doğu Anadolu Bölgesi’nin tek Kan Analiz Labaratuarını Çiftlikten Çatala Kal Analiz Labaratuarı Projesi doğrultusunda kuruyor.

Erzincan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğimiz tarafından hazırlanan Çiftlikten Çatala Kan Analiz Labaratuarı projesinin KUDAKA tarafından onaylanması ile çalışmalarımıza hızla başladık. Toplam maliyeti 360 bin lira olan Kan Analiz Labaratuarı Ağustos sonu gibi çiftçinin  hizmetine sunulacak.Kan Analiz Labaratuarımız ile Burucella,Tüberküloz,Buzağı İshalleri,Enfeksiyon Hastalıkları,Mastitis ve daha birçok hastalığın teşhisinde yetiştiricimize katkı sağlayacağız.Erzincan ve çevre illere hizmet verecek olan Kan Analiz Labaratuarımız için KUDAKA personelleri ve yönetim kurulu  üyelerimizinde katılımıyla ihalesini gerçekleştirdik.Daha önceki başarılı projelerimizde olduğu gibi bu projemizde de yetiştiricilerimize fayda sağlayabilecek neticeler alacağımızdan eminiz.Erzincan'ımıza ve Doğu Anadolu'ya hayırlı uğurlu olması dileklerimizle.

Faydalı Linkler

Duyurular
Haberler
Faydalı Linkler
Öneri Formu

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×