Please select your page

21 MAYIS DÜNYA SÜT GÜNÜ KUTLU OLSUN

Erzincan Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz program ile 21 Mayıs Dünya Süt Günü olarak kutladığımız bugünde Süt Toplama Merkezi ve Çiğ Süt Analiz Laboratuvarımıza Erzincan Melikşah İlköğretim Okulu 4. Sınıf öğrencileri ziyarette bulundular. Daha bilinçli ve daha sağlıklı süt tüketimi için ziyaretimize gelen öğrencilere süt ve süt toplama merkezimiz hakkında Gıda Mühendisi Turgut BAŞAKIN ve Gıda Teknikeri Melike BAĞ tarafından bilgiler verildi. Tüm üretici ve tüketicilerin “ Dünya Süt Günü ”kutlu olsun.

SÜT GÜNÜ1C  SÜT4c 

SÜT2c  SÜT3c

Faydalı Linkler

Duyurular
Haberler
Faydalı Linkler
Öneri Formu

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×