Please select your page

13 ŞUBAT ERZİNCAN'IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 101. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 101.yıl dönümünde özgürlük ve bağımsızlığımızın asırlarca sürmesi dileğiyle bundan sonra ki çalışmalarımızın en büyük kurtuluş emaresinin İlimizde devam etmekte olan yatırımların tarım ve hayvancılık olduğu ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda çalışmalarımızdan dolayı desteklerini bizden esirgemeyen Valimiz Sn. Ali ARSLANTAŞ’a başta olmak üzere, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’a, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu’na, Ticaret Borsası başkanı Nadir Akar’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu’na, Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik’e ve Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Şahin’e bu projelere verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Erzincan İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak yetiştiricilerimiz için yapmış olduğumuz ve şuan yapım aşamasında olan projelerimiz ve yatırımlarımızla birlikte 13 ŞUBAT gününe özel olarak Türkiye Gazetesi’nde orta sayfada yer almaktayız. İyi okumalar dileriz.

 

WhatsApp Image 2019 02 13 at 10.35.22 WhatsApp Image 2019 02 13 at 10.35.23

Faydalı Linkler

Duyurular
Haberler
Faydalı Linkler
Öneri Formu

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×