Please select your page

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Süt İşleme Tesisi Projesi İçin Mal Alımı İhalesi

                                   

  kudakalogo                     SÜT İŞLEME TESİSİ PROJESİ                                               tblogo

                                                                                     MAL ALIMI İŞİ İÇİN İHALE İLANI

 

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Güdümlü Proje Desteği Programı Kapsamında sağlanan mali destek ile Erzincan İlinde Süt İşleme Tesisi Projesi için mal alım ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında Süt İşleme Tesisi için gerekli olan makine ekipmanlar alınacaktır.

      İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Gülabibey Mah. Rıfkı Kaymaz Sk. No:9 D:1-2-3 Merkez/ERZİNCAN adresinden veya www.kudaka.org.tr ve www.erzincandsyb.org.tr, www.erzincantso.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklifler birim fiyat esaslı ve KDV hariç olarak sunulacaktır.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 18/01/2019 Cuma Saat 10:30

     Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.erzincantso.org.tr, www.erzincandsyb.org.tr ve www.kudaka.org.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

      Teklifler, 18/01/2019 tarihinde, saat 10:30’da ve Atatürk Mahallesi, Fevzi Paşa Cd. No:19 Merkez/ERZİNCAN adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İlgililere duyurulur.

İhale Dökümanlarını İndirmek İçin Tıklayınız 

 

Faydalı Linkler

Duyurular
Haberler
Faydalı Linkler
Öneri Formu

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×